Kulturní přehled

Naše tipy pro Váš volný čas

divadloO víkendu 4. a 5.října se v areálu pražské Psychiatrické nemocnice v Bohnicích koná již 22. ročník festivalu Mezi ploty.

V letošním roce se festival koná ne v květnu, ale na podzim a představí se také v nové podobě. Kulturní program festivalu se bude konat na šesti scénách a vystoupí na nich nejen známí umělci a kapely, ale festivalu se zúčastní i renomovaní psychiatři a psychologové s přednáškami. Návštěvníci budou moci navštívit nově i prostor kostela bohnické nemocnice, kde budou někteří umělci i vystupovat.

V předvečer festivalu, v pátek 3.října se bude vysílat speciální prodloužené vysílání pořadu Hyde Park na České televizi, kde budou divákům k dispozici přední odborníci na lidskou duši pod vedením ředitele Psychiatrické nemocnice Bohnice MUDr. M.Hollého. V sobotu pak bude odvysíláno setkání herečky Dejvického divadla S.Babčákové s jejími kolegy, kteří se ve svém životě setkali s různými problémy.

Na programu vystoupí kromě hudebních kapel či sólistů i divadelní uskupení, kteří jistě nabídnou divákům nevšední zážitek.

Vstupné: v předprodeji – permanentka 300 Kč, jednodenní vstup So nebo Ne 230 Kč, na místě – permanentka 350 Kč, jednodenní vstup So nebo Ne 280 Kč.

Bližší informace o programu najdete na www.meziploty.cz.