30.11.2020

Kulturní přehled

Naše tipy pro Váš volný čas

Dovolená v Česku

V rámci podpory cestovního ruchu se vybraná města regiony rozhodly pro slevy na turistické cíle a pobyty, které bude možné čerpat v době letních prázdnin.

Nabídka pro milovníky cestování je opravdu rozmanitá a rozšiřuje se každým dnem. Pro začátek zde uvádíme dvě města, do kterých si můžete udělat letní výlet či v něm strávit letní dovolenou.

Město Znojmo nabízí projekt Znojmo Zadax, jehož kampaň poběží od 1.června do 30.září. Fungovat to bude následovně: utratí-li turista určitou částku u soukromníků, dostane poukaz na volné vstupné do znojemských provozů. Na výběr bude mít ze 4 objektů: podzemí, radniční věže, hradební opevnění, Expozice pivovarnictví. Další nabídkou je prohlídka města či návštěva letního kina. Podrobné informace na www.znojmozadax.cz.

Dalším městem jsou Karlovy Vary, kde bude fungovat Vary Voucher. Tento voucher bude zaměřen hlavně na čerpání služeb spojených s lázeňstvím. Na výběr jsou 3 varianty slev: Bad & Breakfast, Welness, Lázeňský. Vouchery je možné čerpat až do 30.září a může být uplatněn pouze při předchozí přímé rezervace. Podrobné informace na www.karlovyvary.cz/cs/voucher.