Kulturní přehled

Naše tipy pro Váš volný čas

Tipy na říjen 2020

Pokud se Vám e-mail nezobrazuje správně, klikněte zde.

Tipy na akce:

Jeden svět Ostrava 2020

1. – 9. říjen 2020

Jeden svět 2020
Ostrava
Mezinárodní festival dokumentárních filmů o lidských právech. Mottem letošního festivalu je “až naprší a uschne”, což odráží skutečnost, že mnoha filmům vévodí témata ekologie a environmentu. Na programu je více než 40 promítání na 5 festivalových místech.

Včela!!!

9. – 10. říjen 2020

Včela!!!
Černá louka
Hlavními body podzimního veletrhu bude MED – PYL – MATEŘÍ KAŠIČKA – APITERAPIE. Veletrh bude zaměřen spíše na rodinu. Nebudou chybět přednášky, kde hlavním tématem budou včelí produkty, lidské zdraví, apiterapie a  konečný spotřebitel obecně. Přijďte se dozvědět více!

Mezinárodní festival outdoorových filmů Ostrava 2020

9. – 20. říjen 2020

Mezinárodní festival outdoorových filmů Ostrava 2020
Dům kultury města Ostravy
Mezinárodní festival outdoorových filmů je soutěžní putovní přehlídka outdoorových filmů. Festival je zaměřený na sporty i život s outdoorovou tématikou, na filmy dobrodružné, extrémní, adrenalinové, ale také cestopisné. 

Běh dobré vůle

10. říjen 2020

Běh dobré vůle
Komenského sady
Přijďte si užít pěkného podzimního dne a podpořit tak akci s charitativním účelem, která svým smyslem navazuje na podobně pořádané běhy, u nichž je celý výtěžek ze startovného věnován na pomoc těm, kteří to potřebují. 

Komentované procházky - Zaniklé obchodní domy

25. říjen 2020

Komentované procházky – Zaniklé obchodní domy
Divadlo Antonína Dvořáka
Připomeňte si lesk a slávu prvních ostravských obchodních domů z počátku 20. století. Osudy obchodních domů i jejich zakladatelů si přiblížíme na komentované procházce s průvodci OSTRAVAINFO.

MHF Musica Pura 2020

28. září 2020

MHF Musica Pura 2020
Český rozhlas Ostrava
Zahajovací koncert mezinárodního hudebního festivalu Musica Pura – Viva Musica Pura. Dramaturgie je úzce spojena s lidovou písní a lidovou hudbou.  Vystoupí zde: Marius Preda & Sons, Rendošovci, Blaženky & Ensemble Flair, OCYO.

Tipy OstravaInfo:

Zdraví & Duše

Zdraví &​​​​​​​ Duše
Černá louka
Festival Zdraví a Duše se Vám představí s novou tváří a již po třinácté se můžete těšit na celou řadu osobností z alternativní sféry a více než 100 firem, které nabídnou své produkty a služby, kde hlavním zaměřením je zdraví, alternativa a esoterika.
Den architektury 2020 Ostrava

Den architektury 2020 Ostrava
Ostrava
Spolek KRUH ve spolupráci s lokálními organizacemi a iniciativami připravuje na podzim desátý ročník celorepublikového festivalu, do kterého jsou zapojena česká, moravská a slovenská města a obce všech velikostí.
Džungle uprostřed Ostravy

Džungle uprostřed Ostravy​​​​​​​
Ostrava
Že může uprostřed velkoměsta, mezi frekventovanými silnicemi a železnicí existovat oáza divoké přírody? Přesvědčte se o tom při procházce po naučné stezce Rezavka, která Vás provede stejnojmennou přírodní rezervací.

Černá louka logo Infocentra logo Slezkoostravský hrad

Černá louka s.r.o., Černá louka 3235, 702 00 Ostrava
Redakce newsletteru: //[email protected]” style=”color: rgb(0, 173, 238);”>[email protected] 

Facebook Instagram YouTube
Facebook Instagram

Toto obchodní sdělení je rozesíláno společností Černá louka s.r.o. Proč mi byl e-mail zaslán?
Tento e-mail byl odeslán na adresu: [email protected]” style=”color: #00355f; text-decoration: underline;”>[email protected]
Pro odhlášení z odběru našich obchodních sdělení klikněte zde.