Kulturní přehled

Naše tipy pro Váš volný čas

Útulek pro ztracená zvířata je dokončen a brzy začne sloužit svému účelu

Mladá Boleslav se po letech dočkala vlastního útulku pro ztracená zvířata. Dnes byla jeho stavba v březenské hájence slavnostně ukončena. "Mám nesmírnou radost, že se tenhle záměr skutečně podařilo dotáhnout do konce a naše město bude mít zvířecí ...
Mladá Boleslav se po letech dočkala vlastního útulku pro ztracená zvířata. Dnes byla jeho stavba v březenské hájence slavnostně ukončena. "Mám nesmírnou radost, že se tenhle záměr skutečně podařilo dotáhnout do konce a naše město bude mít zvířecí útulek. Byla to dlouhá cesta, plná překážek, především s hledáním toho správného místa, kde bys mohl vzniknout," uvedl náměstek primátora Daniel Marek při příležitosti slavnostní prohlídky útulku. Vlastní stavba přitom začala letos 20. března, v průběhu příštích dnů ho čeká kolaudace a spuštění provozu.

Aktuality: Mladá Boleslav