Kulturní přehled

Naše tipy pro Váš volný čas

Měsíční přehled akcí v Pardubicích

Měsíční přehled akcí v Pardubicích 1.10.2020 – 31.10.2020

GEOFUN

Zábava v mobilním telefonu zdarma

Ve městě je možné s pomocí chytrého telefonu celoročně hrát nové geolokační hry GEOFUN. Staňte se odbojářem paravýsadku Silver A, zjistěte Zač je v Pardubicích perník či navštivte závodiště v geosrandě “To bude jízda, panečku”. Zkusíte je?

divadlo

Východočeské divadlo

čt 1.10.2020 18:00 Až ustane déšť
pá 2.10.2020 19:00 Kolaps – Losers Cirque Company
čt 8.10.2020 19:00 Komu patří jazz
pá 9.10.2020 10:00 Komu patří jazz
pá 9.10.2020 19:00 Z postele do postele
so 10.10.2020 19:00 Filumena Marturano
ne 11.10.2020 17:00 Kráska a zvíře
po 19.10.2020 10:00 Kytice (studio Laik)
čt 15.10.2020 18:00 Bláznivé nůžky
po 19.10.2020 17:00 Bláznivé nůžky
pá 16.10.2020 19:00 Společenstvo vlastníků
st 21.10.2020 19:00 Společenstvo vlastníků
po 5.10.2020 17:30 Audience u královny
st 14.10.2020 19:00 Audience u královny
čt 22.10.2020 17:30 Audience u královny
pá 23.10.2020 10:00 Audience u královny
so 24.10.2020 18:00 Mikve
ne 25.10.2020 15:00 Obušku z pytle ven!
po 26.10.2020 8:30 Obušku z pytle ven!
po 26.10.2020 10:30 Obušku z pytle ven!
po 26.10.2020 17:00 Obušku z pytle ven!
út 27.10.2020 19:00 Hra, která se zvrtla
st 28.10.2020 18:00 Divadelní komedie
pá 23.10.2020 18:00 Tři veteráni
čt 29.10.2020 19:00 Tři veteráni
pá 30.10.2020 19:00 Spříznění volbou
so 3.10.2020 19:00 Sherlock v nesnázích
ne 4.10.2020 19:00 Sherlock v nesnázích
pá 16.10.2020 10:00 Sherlock v nesnázích
út 20.10.2020 19:00 Sherlock v nesnázích
so 31.10.2020 18:00 Sherlock v nesnázích

Východočeské divadlo Pardubice – Malá scéna ve dvoře

čt 1.10.2020 19:00 Bez kostýmu aneb Povídání z herecké šatny
čt 8.10.2020 19:00 Paleťáci – Impro la Tarantino
ne 11.10.2020 15:00 Pohádka pošťácká
ne 11.10.2020 17:00 Pohádka pošťácká
po 12.10.2020 8:30 Pohádka pošťácká
po 12.10.2020 10:00 Pohádka pošťácká
po 26.10.2020 19:00 My jsme tři
pá 9.10.2020 10:00 Venkov
so 10.10.2020 19:00 Venkov
so 17.10.2020 18:00 Venkov
st 28.10.2020 19:00 Venkov

Ideon Pardubice

pá 2.10.2020 19:00 Lords of the sound v programu music is coming

Kulturní dům Hronovická

st 7.10.2020 19:00 Caveman
ne 18.10.2020 Kašpárkovy pohádky
čt 29.10.2020 19:00 Kecičky a písničky

Automatické mlýny

st 7.10.2020 19:00 – 7.10.2020 FuckUp Night Pardubice Vol. I

Dům dětí a mládeže Beta – odloučené pracoviště Dubina

so 10.10.2020 10:00 Pohádkový svět – Pan doktor Léčímrád
so 24.10.2020 10:00 O chytré Kmotře lišce

Divadlo Exil

pá 16.10.2020 19:00 Záměna

Galerie města Pardubic

pá 23.10.2020 17:00 Světová premiéra divadelní hry: …tak příště

gastronomie

Automatické mlýny

pá 9.10.2020 Street food party Pardubice vol.4
so 10.10.2020 Street food party Pardubice vol.4

Dům techniky Pardubice

čt 22.10.2020 Gastro trendy + Festival potravin a nápojů
pá 23.10.2020 Gastro trendy + Festival potravin a nápojů

Centrum Kosatec

pá 23.10.2020 18:00 Řízená degustace vín

historické

Pernštýnské náměstí (Pardubice)

so 3.10.2020 9:00 Veteran Salon Pardubice

Museum Rosice nad Labem

pá 9.10.2020 10:00 – 9.10.2020 Ukončení sezóny Musea Rosice nad Labem 2020
so 10.10.2020 10:00 – 10.10.2020 Ukončení sezóny Musea Rosice nad Labem 2020
ne 11.10.2020 10:00 – 11.10.2020 Ukončení sezóny Musea Rosice nad Labem 2020

hudba

so 10.10.2020 18:00 Monster Meeting 2020

Masarykovo náměstí (Pardubice)

so 10.10.2020 20:00 Folkohraní
so 31.10.2020 20:00 Folkohraní

Radnice – Magistrát města Pardubic

čt 1.10.2020 19:00 Pocta Beethovenovi
čt 8.10.2020 19:00 Koncert Barocco sempre giovane, Jan Talich – dirigent, housle

Doli Klub

čt 1.10.2020 19:00 Omišband + Vodáci
pá 9.10.2020 20:00 Jet Beat, Zuzka Orlíčková a M. Bažant chanson
pá 2.10.2020 17:00 Bluesový festival – Blues pro Špágra
pá 16.10.2020 17:00 Bluesový festival – Blues pro Špágra
so 17.10.2020 18:00 Lazy Seals, Feet of the Satellite a Nose
čt 22.10.2020 19:00 Adéla Jonášová, Oldřich Bohadlo + Horizont
so 24.10.2020 19:00 Fragmenty a Bitoff
pá 30.10.2020 20:00 Bent Tiket a De Mo Band

Divadlo 29

čt 1.10.2020 20:00 Szaturma (KIN), Romanovská,Tichý, Hrubý & Kugel
st 7.10.2020 21:00 Vítrholc
ne 11.10.2020 20:00 Načeva
pá 16.10.2020 20:00 Genot Centre + D29: Dino Spiluttini (AT), QOW (EGP),Ondřej Lasák, Tereza Bartůňková
út 20.10.2020 20:00 Sara Bocchini & Divadlo Continuo: Monstrum And Here I Am Blind
pá 23.10.2020 20:00 Mike Parker’s Meta (US/PL)
pá 30.10.2020 20:00 Tygroo
pá 30.10.2020 20:00 Tygroov

Východočeské divadlo Pardubice – Malá scéna ve dvoře

pá 2.10.2020 19:00 Tereza Krippnerová & The Masters
čt 22.10.2020 19:00 Trdlo

Ideon Pardubice

pá 2.10.2020 19:00 Lords of the sound v programu music is coming
út 6.10.2020 19:00 – 6.10.2020 Javory Beat a Hradišťan

Ponorka – hudební klub

pá 2.10.2020 20:00 Livin Free – Vladimír Guma Kulhánek 75
st 14.10.2020 19:30 Gary Moore Tribute feat. Jack Moore, Gary’s son

Výstavní prostor Mázhaus

so 3.10.2020 10:00 – 3.10.2020 Zazpívat si! Evropský pěvecký sbor

Evangelický kostel

ne 11.10.2020 18:30 Slavné světové muzikály

Kulturní dům Hronovická

čt 15.10.2020 19:00 Magda Malá a Bohuš Matuš

Dům hudby

po 19.10.2020 19:00 Pod Jezevčí skálou
út 20.10.2020 19:00 Pod Jezevčí skálou
st 21.10.2020 19:00 Pod Jezevčí skálou

Enteria Aréna

pá 23.10.2020 19:30 Tomáš Klus – Klusymfonie

Congress Centre Pardubice

pá 30.10.2020 19:00 Benefiční ples kynologů

Sluníčko – Centrum pro rodinu

st 7.10.2020 Zpívánky s kytarou pro děti od 1 roku s rodiči

kino – film

Divadlo 29

so 3.10.2020 19:00 Film a architektura: What it Takes to Make a Home & Natura Urbana: The Brachen of Berlin
čt 8.10.2020 – so 10.10.2020 Jeden svět 2020
st 21.10.2020 19:00 Postiženi muzikou
út 27.10.2020 20:00 Handa Gote: Čtvrtá opice

Archa – Sbor Církve bratrské

st 28.10.2020 17:00 Istanbul

odborné

Východočeská galerie v Pardubicích – Dům U Jonáše

út 1.9.2020 – čt 31.12.2020 Program pro školy: Na skok do renesance
út 1.9.2020 – čt 31.12.2020 Program pro školy: Luminografie
út 1.9.2020 – čt 31.12.2020 Program pro školy: Fotogramy
út 1.9.2020 – čt 31.12.2020 Program pro školy: Umění sbírat umění
út 1.9.2020 – čt 31.12.2020 Program pro školy: Nekonečný příběh

Dům techniky Pardubice

čt 1.10.2020 18:00 Cesta světla
út 6.10.2020 19:00 Ivo Toman – Debordelizace vztahů
čt 8.10.2020 16:30 – 8.10.2020 Jak vychovávat kluky a nezbláznit se

Seniorcentrum

st 7.10.2020 Degenerativní onemocnění bederní páteře – bolesti zad

Archa – Sbor Církve bratrské

st 7.10.2020 17:00 Korea
st 14.10.2020 17:00 Špicberky, 12 stupňů od severního pólu
st 21.10.2020 17:00 Po stopách apoštola Pavla

Goethe-Zentrum Pardubice

čt 8.10.2020 15:30 – 8.10.2020 Zápis do jazykových kurzů na zimní semestr
pá 9.10.2020 15:30 – 9.10.2020 Zápis do jazykových kurzů na zimní semestr
so 10.10.2020 15:30 – 10.10.2020 Zápis do jazykových kurzů na zimní semestr

Krajská knihovna

po 12.10.2020 10:00 SenSen: Bitva na Bílé hoře
st 7.10.2020 16:00 – 7.10.2020 Akademie volného času
st 14.10.2020 16:00 – 14.10.2020 Akademie volného času
st 21.10.2020 16:00 – 21.10.2020 Akademie volného času
po 26.10.2020 10:00 SenSen
st 7.10.2020 16:00 Experimentální dílny s Petrem Komárkem

Divadlo 29

út 13.10.2020 18:00 Půl roku s báglem na zádech aneb Nový Zéland a Cookovy ostrovy stopem
po 26.10.2020 18:00 Proč se rozpadlo Československo? Filosofický pohled na dějiny – Kavárna Universitas

Východočeské divadlo Pardubice – Malá scéna ve dvoře

čt 15.10.2020 19:00 Travel Stand-up: Stopem se psem v Asii

Nová Akropolis Pardubice

po 19.10.2020 18:00 Reinkarnace – přednáška

Tvůrčí ateliér Východočeské galerie

út 6.10.2020 9:00 – 6.10.2020 Výtvarná dílna pro seniory: Fotografická koláž
út 20.10.2020 9:00 – 20.10.2020 Výtvarná dílna pro seniory: Fotografická koláž
út 6.10.2020 Výtvarné studio při Východočeské galerii
út 13.10.2020 Výtvarné studio při Východočeské galerii
út 20.10.2020 Výtvarné studio při Východočeské galerii
út 27.10.2020 Výtvarné studio při Východočeské galerii

Natura Park – centrum ekologické výchovy

čt 22.10.2020 7:45 – 22.10.2020 Krajská konference EVVO 2020
pá 23.10.2020 17:00 Příběhy měsíční duhy – Jak si vychovat lesní strašidlo
čt 15.10.2020 18:00 Zpívání manter a bhadžanů

Skautské centrum Vinice

čt 22.10.2020 7:45 – 22.10.2020 Krajská konference EVVO 2020

Galerie města Pardubic

so 24.10.2020 9:00 – 24.10.2020 Workshop – výroba obuvi
ne 25.10.2020 9:00 – 25.10.2020 Workshop – výroba obuvi
čt 22.10.2020 Výtvarný worshop – šití panenek
út 20.10.2020 16:00 Workshop – tvorba koláží

Centrum Kosatec

čt 1.10.2020 16:00 – 1.10.2020 Kurz keramiky
čt 8.10.2020 16:00 – 8.10.2020 Kurz keramiky
čt 15.10.2020 16:00 – 15.10.2020 Kurz keramiky
čt 22.10.2020 16:00 – 22.10.2020 Kurz keramiky
čt 29.10.2020 16:00 – 29.10.2020 Kurz keramiky

Malaya – centrum jógy

čt 1.10.2020 18:30 – 1.10.2020 Meditace pro každého s MUDr. Voženílkem
čt 15.10.2020 18:30 – 15.10.2020 Meditace pro každého s MUDr. Voženílkem

Sluníčko – Centrum pro rodinu

po 5.10.2020 16:00 – 5.10.2020 Kurz Vázání dětí do šátku
po 26.10.2020 16:00 – 26.10.2020 Kurz Vázání dětí do šátku

společenské

Pernštýnské náměstí (Pardubice)

so 31.10.2020 19:00 MaskWalk

Goethe-Zentrum Pardubice

út 15.9.2020 – čt 29.10.2020 Tematický prostor: Imerze – skok do moře dat

Zámek Pardubice – Východočeské muzeum

čt 1.10.2020 18:00 Debata 100: osudy československé ústavy 1920

Kulturní dům Hronovická

ne 4.10.2020 20:00 Metody výslechu a získávání informací
út 6.10.2020 19:00 Černobyl – spící peklo

Archa – Sbor Církve bratrské

st 7.10.2020 17:00 Korea
st 14.10.2020 17:00 Špicberky, 12 stupňů od severního pólu
st 21.10.2020 17:00 Po stopách apoštola Pavla
st 28.10.2020 17:00 Istanbul

Divadlo 29

st 7.10.2020 17:00 Noc literatury
čt 15.10.2020 19:00 Pavel Kolmačka a Pavel Rajchman
čt 29.10.2020 19:00 Jan Novák: Kundera
čt 29.10.2020 19:00 Jan Novák: Kundera

Automatické mlýny

st 7.10.2020 19:00 – 7.10.2020 FuckUp Night Pardubice Vol. I

Museum Rosice nad Labem

pá 9.10.2020 10:00 – 9.10.2020 Ukončení sezóny Musea Rosice nad Labem 2020
so 10.10.2020 10:00 – 10.10.2020 Ukončení sezóny Musea Rosice nad Labem 2020
ne 11.10.2020 10:00 – 11.10.2020 Ukončení sezóny Musea Rosice nad Labem 2020

Krajská knihovna

po 12.10.2020 10:00 SenSen: Bitva na Bílé hoře
po 26.10.2020 10:00 SenSen

Natura Park – centrum ekologické výchovy

st 7.10.2020 17:00 – 7.10.2020 Sběr odpadků na Nemošické stráni
st 14.10.2020 17:00 – 14.10.2020 Sběr odpadků na Nemošické stráni

Tvůrčí ateliér Východočeské galerie

út 6.10.2020 9:00 – 6.10.2020 Výtvarná dílna pro seniory: Fotografická koláž
út 20.10.2020 9:00 – 20.10.2020 Výtvarná dílna pro seniory: Fotografická koláž

Radnice – Magistrát města Pardubic

út 20.10.2020 18:00 – 20.10.2020 Besedy o koních s odborníky – Dámy od koní

Evropský spolkový dům

st 21.10.2020 16:30 Po Česku aneb zajímavosti naší vlasti

sport, aktivní vyžití

Plochodrážní stadion

pá 2.10.2020 17:00 Finále MS jezdců do 21 let 2020
so 3.10.2020 14:00 46. Zlatá stuha juniorů 2020
ne 4.10.2020 12:00 72. Zlatá Přilba města Pardubic 2020
so 17.10.2020 11:00 Macec Cup

Sportovní hala Dašická

so 3.10.2020 17:30 BK JIP Pardubice – BK Armex Děčín
ne 4.10.2020 17:00 – 4.10.2020 6. kolo Livesport Superligy: Sokoli Pardubice vs. FBŠ Bohemians
so 24.10.2020 17:30 BK JIP Pardubice – NH Ostrava
so 31.10.2020 17:30 BK JIP Pardubice – USK Praha

Malaya – centrum jógy

čt 8.10.2020 10:00 – 8.10.2020 Bylinková poradna Hanky Binkové

Penzion Pod Vinicí

so 10.10.2020 10:15 FK Pardubice B vs. FK Chlumec nad Cidlinou
ne 25.10.2020 10:15 FK Pardubice B vs. FC Slovan Velvary

Dostihové závodiště Pardubice

so 10.10.2020 12:00 – 10.10.2020 Překážkové dostihy
ne 11.10.2020 11:00 – 11.10.2020 130. Velká pardubická se Slavia pojišťovnou
so 24.10.2020 12:00 – 24.10.2020 Závěrečný dostihový den

ABC klub

ne 11.10.2020 9:30 – 11.10.2020 O perníkovou pantofli – 53. ročník

Sluníčko – Centrum pro rodinu

čt 1.10.2020 9:00 – 1.10.2020 Klokánci – Cvičení miminek a maminek
čt 1.10.2020 10:00 – 1.10.2020 Klokánci – Cvičení miminek a maminek
čt 8.10.2020 9:00 – 8.10.2020 Klokánci – Cvičení miminek a maminek
čt 8.10.2020 10:00 – 8.10.2020 Klokánci – Cvičení miminek a maminek
čt 15.10.2020 9:00 – 15.10.2020 Klokánci – Cvičení miminek a maminek
čt 15.10.2020 10:00 – 15.10.2020 Klokánci – Cvičení miminek a maminek
čt 22.10.2020 9:00 – 22.10.2020 Klokánci – Cvičení miminek a maminek
čt 22.10.2020 10:00 – 22.10.2020 Klokánci – Cvičení miminek a maminek
čt 29.10.2020 9:00 – 29.10.2020 Klokánci – Cvičení miminek a maminek
čt 29.10.2020 10:00 – 29.10.2020 Klokánci – Cvičení miminek a maminek

Xanada dance studio Pardubice

čt 1.10.2020 15:00 – 1.10.2020 Taneční variace s Eliškou
čt 8.10.2020 15:00 – 8.10.2020 Taneční variace s Eliškou
čt 15.10.2020 15:00 – 15.10.2020 Taneční variace s Eliškou
čt 22.10.2020 15:00 – 22.10.2020 Taneční variace s Eliškou
čt 29.10.2020 15:00 – 29.10.2020 Taneční variace s Eliškou
út 6.10.2020 13:30 – 6.10.2020 Dětský taneční kroužek Xanada
út 6.10.2020 15:00 – 6.10.2020 Dětský taneční kroužek Xanada
út 13.10.2020 13:30 – 13.10.2020 Dětský taneční kroužek Xanada
út 13.10.2020 15:00 – 13.10.2020 Dětský taneční kroužek Xanada
út 20.10.2020 13:30 – 20.10.2020 Dětský taneční kroužek Xanada
út 20.10.2020 15:00 – 20.10.2020 Dětský taneční kroužek Xanada
út 27.10.2020 13:30 – 27.10.2020 Dětský taneční kroužek Xanada
út 27.10.2020 15:00 – 27.10.2020 Dětský taneční kroužek Xanada
čt 1.10.2020 16:00 – 1.10.2020 Taneční kroužky profesionálního tance
út 6.10.2020 16:00 – 6.10.2020 Taneční kroužky profesionálního tance
čt 8.10.2020 16:00 – 8.10.2020 Taneční kroužky profesionálního tance
út 13.10.2020 16:00 – 13.10.2020 Taneční kroužky profesionálního tance
čt 15.10.2020 16:00 – 15.10.2020 Taneční kroužky profesionálního tance
út 20.10.2020 16:00 – 20.10.2020 Taneční kroužky profesionálního tance
čt 22.10.2020 16:00 – 22.10.2020 Taneční kroužky profesionálního tance
út 27.10.2020 16:00 – 27.10.2020 Taneční kroužky profesionálního tance
čt 29.10.2020 16:00 – 29.10.2020 Taneční kroužky profesionálního tance

Yogalab

po 5.10.2020 20:00 – 5.10.2020 Hatha jóga s Michalem Rauerem
po 12.10.2020 20:00 – 12.10.2020 Hatha jóga s Michalem Rauerem
po 19.10.2020 20:00 – 19.10.2020 Hatha jóga s Michalem Rauerem
po 26.10.2020 20:00 – 26.10.2020 Hatha jóga s Michalem Rauerem

volný čas

Východočeská galerie v Pardubicích – Dům U Jonáše

út 1.9.2020 – čt 31.12.2020 Program pro školy: Tajemství fotografie
út 1.9.2020 – čt 31.12.2020 Program pro školy: Tisknu, tiskneš, tiskneme
út 1.9.2020 – čt 31.12.2020 Program pro školy: Na skok do renesance
út 1.9.2020 – čt 31.12.2020 Program pro školy: Jak funguje galerie
út 1.9.2020 – čt 31.12.2020 Program pro školy: Luminografie
út 1.9.2020 – čt 31.12.2020 Program pro školy: O Jonášovi a velrybě
út 1.9.2020 – čt 31.12.2020 Program pro školy: Fotogramy
út 1.9.2020 – čt 31.12.2020 Program pro školy: Umění sbírat umění
st 16.9.2020 – ne 8.11.2020 Program pro školy: Petr Válek – Přítvory a jiná havěť
st 16.9.2020 – ne 8.11.2020 Program pro školy: Cesta do Paříže
čt 15.10.2020 17:00 Komentovaná prohlídka výstavy Paříž, věčná láska
pá 23.10.2020 17:00 – 23.10.2020 Muzejní noc v Domě U Jonáše

Východočeská galerie v Pardubicích – zámek

čt 1.10.2020 – ne 29.11.2020 Program pro školy: Stanislav Diviš – Květy z ráje

Enteria Aréna

so 3.10.2020 9:00 Czech Expo – burza sportovních suvenýrů

Zámek Pardubice – Východočeské muzeum

so 3.10.2020 11:00 Tajný kryt
so 3.10.2020 13:00 Kryt civilní obrany
ne 18.10.2020 15:30 Superhrdinové aneb legendy a pověsti v Pardubicích
pá 23.10.2020 17:00 – 23.10.2020 Pardubická muzejní noc
so 24.10.2020 13:00 Moderní architektura v Pardubicích v první polovině 20. století
so 24.10.2020 14:00 Po stopách Pernštejnů v Pardubicích

Muzeum kouzel

so 3.10.2020 13:00 Kouzelnické vystoupení – kouzelník Hopsik
so 10.10.2020 10:00 Rubikova kostka pro začátečníky
so 24.10.2020 13:00 Kouzelnické vystoupení pro celou rodinu – Paul Merild
so 3.10.2020 13:00 Kouzelnické představení pro celou rodinu
so 10.10.2020 13:00 Kouzelnické představení pro celou rodinu
so 17.10.2020 13:00 Kouzelnické představení pro celou rodinu
so 31.10.2020 13:00 Kouzelnické představení pro celou rodinu

Krajská knihovna

st 7.10.2020 14:00 – 7.10.2020 Výtvarné dílny pro děti

Dům dětí a mládeže Beta

čt 8.10.2020 17:30 – 8.10.2020 Aranžmá na zeď
čt 22.10.2020 17:30 – 22.10.2020 Aranžmá na stůl
út 27.10.2020 9:30 Dílny pro seniory – Podzimní aranžmá
čt 29.10.2020 Podzimní prázdniny s Betou
pá 30.10.2020 Podzimní prázdniny s Betou

Sluníčko – Centrum pro rodinu

pá 9.10.2020 – ne 11.10.2020 Cesta z města – Přežití v přírodě: výprava
pá 9.10.2020 10:00 Samostatné dítě – Klubík podle Montessori principu
pá 16.10.2020 10:00 Samostatné dítě – Klubík podle Montessori principu
pá 23.10.2020 10:00 Samostatné dítě – Klubík podle Montessori principu
pá 30.10.2020 10:00 Samostatné dítě – Klubík podle Montessori principu
st 7.10.2020 Zpívánky s kytarou pro děti od 1 roku s rodiči
st 7.10.2020 9:00 – 7.10.2020 Zpívánky s kytarou
st 7.10.2020 Tvořílkov
st 14.10.2020 Tvořílkov
st 21.10.2020 Tvořílkov
st 28.10.2020 Tvořílkov
st 7.10.2020 10:00 – 7.10.2020 Klubík – Samostatné dítě
st 21.10.2020 10:00 – 21.10.2020 Klubík – Samostatné dítě

Galerie města Pardubic

so 10.10.2020 13:00 – 10.10.2020 Kouzelní koníci – dílna pro děti

Tvůrčí ateliér Východočeské galerie

út 13.10.2020 16:30 – 13.10.2020 Výtvarné dílny pro dospělé: Vosková batika
út 6.10.2020 9:00 – 6.10.2020 Výtvarná dílna pro seniory: Fotografická koláž
út 20.10.2020 9:00 – 20.10.2020 Výtvarná dílna pro seniory: Fotografická koláž
čt 29.10.2020 8:00 – 29.10.2020 Podzimní prázdniny v galerii, aneb Město jako karneval
pá 30.10.2020 8:00 – 30.10.2020 Podzimní prázdniny v galerii, aneb Město jako karneval
út 6.10.2020 Výtvarné studio při Východočeské galerii
út 13.10.2020 Výtvarné studio při Východočeské galerii
út 20.10.2020 Výtvarné studio při Východočeské galerii
út 27.10.2020 Výtvarné studio při Východočeské galerii

Dům dětí a mládeže Beta – odloučené pracoviště Dubina

pá 23.10.2020 16:30 – 23.10.2020 Skleněná vitráž I. – páteční workshop
čt 29.10.2020 – pá 30.10.2020 Prázdniny na Dubině
út 27.10.2020 9:30 Dílny pro seniory

Kulturní dům Hronovická

so 24.10.2020 10:00 Míša Růžičková

výstavy, trhy a veletrhy

Východočeská galerie v Pardubicích – Dům U Jonáše

st 4.3.2020 – pá 1.10.2021 Výstava: Fenomén Kuňka
st 16.9.2020 – ne 8.11.2020 Výstava: Paříž, věčná láska
st 16.9.2020 – ne 8.11.2020 Výstava: Petr Válek: Přítvory (a jiná havěť)

Zámek Pardubice – Východočeské muzeum

čt 7.5.2020 – ne 23.5.2021 Pardubické parforsní hony
pá 7.8.2020 – st 14.10.2020 Cval staletími – Legenda zvaná Velká pardubická
pá 25.9.2020 – ne 5.9.2021 Věci vyprávějí – 140 let pardubického muzea

Galerie města Pardubic

čt 13.8.2020 – ne 11.10.2020 Tvárnost paměti

Grand Cafe Royal

pá 21.8.2020 – čt 31.12.2020 Josef Gočár a Východní Čechy

Krajská knihovna

st 2.9.2020 – út 6.10.2020 Výstava: Zrzavý Martinů
st 2.9.2020 – út 6.10.2020 Výstava: Paměť tváře/Tváře paměti
st 7.10.2020 – út 3.11.2020 Výstava: Tiché osudy
st 7.10.2020 – út 3.11.2020 Výstava: Josef Sedlák

Benefiční Galerie Fons

čt 3.9.2020 – pá 16.10.2020 Karel Valter Moje krajiny

Galerie Univerzity Pardubice

st 9.9.2020 – pá 6.11.2020 Vojta Horálek – Zloději tmy a strážce světla

Divadlo 29

po 14.9.2020 – ne 4.10.2020 Výstava Lucie Sedláčkové – Zavařeniny
po 5.10.2020 17:00 Vernisáž výstavy Země-Země
pá 16.10.2020 – ne 15.11.2020 Sergio Caruso: 5 Anni Dopo*o 5 let později
pá 16.10.2020 18:30 Vernisáž výstavy Sergio Caruso: 5 Anni Dopo*o 5 let později

Café Robinson

út 15.9.2020 – pá 9.10.2020 Výstava Portréty výměníku

Zelená brána

čt 17.9.2020 – 31.12.2020 Vnitřně virtuální krajiny

NOV art space

út 29.9.2020 – so 28.11.2020 Miloš Šejn – ÍTHMN

Východočeská galerie v Pardubicích – zámek

čt 1.10.2020 – ne 29.11.2020 Výstava: Stanislav Diviš Květy z ráje
čt 1.10.2020 17:00 Vernisáž: Stanislav Diviš Květy z ráje

Tyršovy sady

so 3.10.2020 15:00 1. ročník cestovatelského pikniku [email protected]

Kasárna T. G. Masaryka

so 10.10.2020 12:00 – 10.10.2020 Oldtimer Corso a Stará Čína

Museum Rosice nad Labem

pá 9.10.2020 10:00 – 9.10.2020 Ukončení sezóny Musea Rosice nad Labem 2020
so 10.10.2020 10:00 – 10.10.2020 Ukončení sezóny Musea Rosice nad Labem 2020
ne 11.10.2020 10:00 – 11.10.2020 Ukončení sezóny Musea Rosice nad Labem 2020

Lékárna Kolf Palác

so 17.10.2020 – 31.10.2020 Interaktivní výstava v Paláci Pardubice

Automatické mlýny

so 24.10.2020 10:00 – 24.10.2020 Mint Market Pardubice Podzim