Kulturní přehled

Naše tipy pro Váš volný čas

Krátký film představuje Mladou Boleslav jinak

za jednu minutu přečteno
Mladá Boleslav - město mnoha tváří, to je náze krátkého dokumentárního filmu, který ukazuje naše město nejen z průmyslového pohledu, jak si ho asi většina návštěvníků představuje. Film ukazuje nejen architektonické zajímavosti, ale i krásu místních pří...
Mladá Boleslav - město mnoha tváří, to je náze krátkého dokumentárního filmu, který ukazuje naše město nejen z průmyslového pohledu, jak si ho asi většina návštěvníků představuje. Film ukazuje nejen architektonické zajímavosti, ale i krásu místních přírodních a kulturních památek. Jeho shlédnutí bude jistě zajímavé i pro Boleslaváky, často si lidé v každodenním shonu přestávají všímat toho krásného, co město skýtá.

Aktuality: Mladá Boleslav

Stránka načtena za 0,76680 s | počet dotazů: 116 | paměť: 22623 KB. | 09.12.2021 - 11:47:03