Kulturní přehled

Naše tipy pro Váš volný čas

Projekt mladoboleslavské radnice Cesta z ulice opět zafungoval

za jednu minutu přečteno
V pátek dopoledne odjela z Mladé Boleslavi do svého původního domova paní Ivana. Stala se tak 50. člověkem, kterému mladoboleslavská radnice pomohla opustit naše město. Podle vedoucího odboru bezpečnosti Vladislava Krále se v současnosti pracuje s něko...
V pátek dopoledne odjela z Mladé Boleslavi do svého původního domova paní Ivana. Stala se tak 50. člověkem, kterému mladoboleslavská radnice pomohla opustit naše město. Podle vedoucího odboru bezpečnosti Vladislava Krále se v současnosti pracuje s několika dalšími jedinci, kteří by mohli projekt cesta z ulice využít a pokusit se ve svém původním domově znovu vrátit k normálnímu životu.

Aktuality: Mladá Boleslav

Stránka načtena za 1,07030 s | počet dotazů: 3587 | paměť: 17612 KB. | 25.09.2022 - 20:18:41