Kulturní přehled

Naše tipy pro Váš volný čas

VOLNOFEST 2022

za jednu minutu přečteno
Přijďte se jako každý rok pobavit s celou rodinou na hravé odpoledne na VOLNOFESTU! Akci pro vás pořádá MČ Praha 14 ve spolupráci s aktivními spolky a kluby na našem území. V parku U Čeňku se na vás těší jejich zástupci a mají pro vaše děti připravenou pestrou NABÍDKU NA TRÁVENÍ VOLNÉHO ČASU. Na místě […]

Přijďte se jako každý rok pobavit s celou rodinou na hravé odpoledne na VOLNOFESTU! Akci pro vás pořádá MČ Praha 14 ve spolupráci s aktivními spolky a kluby na našem území.

V parku U Čeňku se na vás těší jejich zástupci a mají pro vaše děti připravenou pestrou NABÍDKU NA TRÁVENÍ VOLNÉHO ČASU. Na místě si můžete vyzkoušet kontaktní sporty, tanec či jízdu na koni, můžete cvičit psa nebo tvořit v dílničkách. Všechny aktivity jsou opět propojeny soutěží, kde každý získá alespoň malou odměnu 🙂.
Celé odpoledne budou na podiu (i mimo něj) probíhat exhibiční vystoupení. Večer se můžete těšit na koncert kapely Botox.

Aktivní odpočinek pro celou rodinu, pohoda, a především možnost výběru kroužku pro vaši ratolest, je nabídka, kterou vám VOLNOFEST opakovaně přináší. Těšíme se na vás!
FB: https://www.facebook.com/events/432775205373177?ref=newsfeed

Více informací na stránkách Prahy 14

Stránka načtena za 0,58774 s | počet dotazů: 98 | paměť: 62026 KB. | 09.08.2022 - 07:08:45